Mylan Hakkında

Mylan'ın Misyonu

Mylan'da sağlık hizmetlerine yeni standartlar getirmeye kararlıyız. 7 milyar insanın yüksek kaliteli ilaçlara erişebilmesini sağlamak için dünyanın her yerinde birlikte çalışıyoruz

  • Karşılanmamış ihtiyaçları karşılayabilmek için yenilikler getiriyoruz
  • Güvenirlik ve mükemmel hizmeti bir alışkanlığa dönüştürüyoruz
  • Kolay olanı değil, doğru olanı yapıyoruz
  • Tutkulu liderliğimiz sayesinde geleceği etkiliyoruz
Mylan’s Mission

Değerlerimiz

Innovation
Yenilik

Geleneksel değiliz, açık bir vizyona ve cesarete sahibiz Başkalarının farkına varmadığı "noktaları birleştiriyoruz". İmkanları görebiliyor ve bunları hayata geçiriyoruz. Mevcut pozisyonumuzu zorlamayı ve nerede olursa olsun insanların daha yüksek yaşam standardına erişmesine yardımcı olmak için yeni ve daha iyi yollar bulmayı seviyoruz. DNA'mızda yapıcı değişikliklerin gerçekleştirilmesini sağlayacak güç ve cesarete sahibiz.

Bütünlük

Doğru olanı yapmak bizim için kutsaldır. Kimse bakmıyor bile olsa sorumlu bir tavır sergiliyoruz. Asla ödün vermediğimiz yüksek standartlar oluşturuyoruz. Bu ödün vermediğimiz etik duruşumuz ürünlerimizin saf, çalışanlarımızın güvenli ve çevrenin temiz tutulmasına yardımcı oluyor.

Güvenilirlik

Emniyetli. Güvenilir. Nasıl adlandırırsanız adlandırın, biz bunu alışkanlık haline getirdik. Vadettiğimiz her şeyi zamanında yerine getirmek için iyi günde, kötü günde yağmur çamur demeden orada olmak için çabalıyoruz. İşte bu yüzden hemen yanı başımızdaki ya da dünyanın öbür ucundaki insanlar da Mylan'a güveniyor.

Hizmet

Bunun "bizimle ilgili değil" başkalarına yardımcı olmakla ilgili olduğunu anlıyor ve üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir durum olamayacağına inanıyoruz. Birinin ihtiyaçlarını karşılamak için ne kadar sürerse sürsün, nereye gidilmesi ve ne çaba sarf edilmesi gerekirse gereksin yapılması gereken ne varsa yaparız. Yüksek kaliteye sahip ürünlerimi yüksek kaliteli hizmetlerimiz ile sarmalıyoruz.

Ekip çalışması

Birlikte daha hızlı koşabilir, daha yükseğe ulaşabilir ve herkesin tek başına yapabileceğinden çok daha fazlasını başarabiliriz. Daha canlandırıcı, aydınlatıcı ve güçlü olduğuna inandığımız işbirliği fırsatlarını seve seve değerlendiriyoruz. Güçlerimizi birleştirdiğimizde ve sınırları zorladığımızda dağları bile yerinden oynatabiliriz.

Son Güncelleme:   20/02/2018