Mylan Quality

Mylan Kalitesi

Mylan hangi pazarda olduğuna bakmaksızın... tüm tesisleri ve tüm ürün hatlarında tek bir global kalite standardı uygulamaktadır.

Mylan'da ilaç ister milyonlar için isterse bir avuç insan için olsun Önceliğimiz endüstri standartlarını karşılamak veya bunun üzerine çıkmaktır

Çünkü standartlarımıza eşdeğer hiçbir şey yoktur Şirket bünyesindeki ekiplerimiz, dünyanın her neresinde üretilirlerse üretilsinler tüm ürünleri baştan sona inceliyor. Aslında, dünyanın her yerinde ABD pazarına ürün tedarik eden tüm imalat tesislerini denetlemek üzere FDA'yi yetkili kılan bir kanunu desteklemekteyiz.

"Global bir kalite standardına sahibiz çünkü önceliklerimizin ne olduğunu biliyoruz. Tümü sizinle başlayıp sizinle sona eriyor."
Robert J. Coury İcra Kurulu Başkanı

Bizim için güven kalite standartlarımızın çok ötesindedir. Bu yalnızca yaptıklarımızla yardım edilecek olan kişileri önemsemekle ilgilidir.
 
En önemlisi, kalite 7 milyar insana önceliklerimizin nerede olduğunu bildiğimizi söylebilmenin sebebidir: Tümü sizinle başlayıp sizinle sona eriyor. Çünkü Bizim Mylan'imiz Sizin Mylan'ınız.
Son Güncelleme:  20.2.2018