Mylan Generics Header

Neden Muadil Ürünler

Mylan'da yaptığımız her işte tek bir global kalite standardına sahibiz.

Çünkü standartlarımızın muadili bulunmuyor. Şirket bünyesindeki ekiplerimiz, dünyanın her neresinde üretilirlerse üretilsinler tüm ürünleri baştan sona inceliyor.

Neden böylesine yüksek standartlar? Çünkü ürettiğimiz ilaçlarla yardım edilecek olan insanları gerçekten önemsiyoruz ve her gün doktorların, kimyagerlerin ve diğer sağlık hizmeti profesyonelleri ile hastaların güvenini kazandığımıza inanıyoruz. İşte bu yüzden düsturumuz "Bizim Mylan'ımız Sizin Mylan'ınızdır".

İlk ürettiğimiz muadil ilaç hangisiydi? 1966'daki Penisilin G. Mylan hangi pazarda olduğuna bakmaksızın tüm tesisleri ve tüm ürün hatlarında tek bir global kalite standardı uygulamaktadır.

Mylan'da Muadil İlaçları Nasıl Üretiyoruz

Mylan'da yaptığımız her işte tek bir global kalite standardına sahibiz.

Çünkü standartlarımızın muadili bulunmuyor. Şirket bünyesindeki ekiplerimiz, dünyanın her neresinde üretilirlerse üretilsinler tüm ürünleri baştan sona inceliyor.


Mylan'da Muadil İlaçları Nasıl Üretiyoruz

 • Drug Monitoring

  İleri İzleme Sistemleri

  İmalat ve ambalajlama süreçlerinde Mylan, ürünlerin spesifikasyonları karşılaması için ileri izleme ve değerlendirme sistemleri kullanmaktadır.
 • Drug Standards

  Tek Global Kalite Standardı

  İster milyonlar için ya da bir avuç insan için bir ilaç olsun önceliğimiz sanayi standartlarını karşılamak veya bunun üzerine çıkmaktır. Kendi ekibimiz ürünlerin baştan sona kalite ve bütünlüğünden emin olunması ve optimal kalite ve tutarlılığın sürekli geliştirilmesi için sürekli incelemelerini sürdürmektedir. Çünkü güven kalite standartlarımızın çok ötesindedir. Bu yalnızca yaptıklarımızla yardım edilecek olan kişileri önemsemekle ilgilidir.
 • Counterfeit Drugs

  Kusurlara Karşı Koruma

  Kalite ilk adımda başlar. Mylan ilaçlarımızda kullandığımız aktif bileşenlerin uygunluğundan emin olmak için iyi oturtulmuş bir test etme ve doğrulama prosesi kullanmaktadır.
 • Proof of Purity and Potency

  Saflık ve Potansi Kanıtı

  Mylan belirli aralıklarla ürünleri test ederek ürün potansisi, saflığı ve ilaç salımını konusunda ürünlerinin güvenirliğini son kullanma tarihine kadar güvence altına almaktadır.
 • GMP Audit Promise

  Kimyagerlere Vaadimiz

  Müşterileriniz tavsiyeleriniz konusunda size güveniyor. Bu Mylan'ın hangi pazarda olduğuna bakmaksızın tüm tesisleri ve tüm ürün hatlarında tek bir global kalite standardı uygulamasının sebeplerinden biridir.
 • USP Requirements

  Doktorlara Vaadimiz

  Hastalarınıza en yüksek kalitede ilaç temin etmek ve ürünün dünya çapında standart koyucu kuruluşlar tarafından belirlenen gerekliliklere uygun olmasının sağlanması için Mylan ileri test etme ve izleme sistemleri kullanmaktadır.
Son Güncelleme:  20.2.2018